Skip to content

Liitu

Autismiga seotud tähtpäevad tulevad ja lähevad, kuid autiste saab toetada aastaringselt ning üks hea võimalus selleks on liituda Eesti Autistlike Naiste Ühinguga. EANÜ sai alguse küll 2019. aastal, kuid autismialase eneseesinduse kogemusi on meil aga juba alates 2014. aastast, mil asutasime Eesti esimese autistide ühingu.

Miks meiega liituda? Mida rohkem on meil liikmed, seda suuremad võimalused on meil oma senise töö jätkamiseks ja ka uutes suundades laienemiseks, seega toetab meiega liitumine otseselt autismialase eneseesinduse arenemist Eestis (ja kaugemalgi).

EANÜ täisliikmeks saavad astuda kõik autistid, kes on sündinud, elavad, indetifitseerivad või esindavad end naistena, kas traditsioonilisel, mittetraditsioonilisel või mistahes muul viisil. Ent meiega liitumiseks ei pea olema autist ega naine – EANÜ toetajaliikmeks on oodatud kõik, kellele autistidega seonduvad teemad korda lähevad, olenemata soost või neuroloogiast.


Avaldust täites palume valida endale sobiv liikmestaatus ning teine kustutada. Täidetud ja digiallkirjastatud avaldus saatke meie e-mailiaadressile ean.yhing@gmail.com. Liikmemaks on 5€ kalendriaasta kohta.